APIE MOTORINĘ JACHTĄ BARREL

STORO 34’ (10 metrų)

Prabangi stiliaus ikona BARREL yra dešimties metrų motorinė jachta, pastatyta „Storebro“ laivų gamykloje 1978 metais. Tikslus modelio pavadinimas  – „Royal Cruiser 34 Adler Baltic“, todėl ne be priežasties jachta spinduliuoja tikra karališka šviesa. Laivo kokybė buvo gerokai geresnė nei panašaus dydžio ir konstrukcijos laivų. Nė vienas kitas gamintojas negalėjo taip tobulai, prabangiai ir elegantiškai apdoroti medžio kaip „Storebro“. Motorinė jachta savo svečiams dovanoja unikalaus išskirtinumo pojūtį ir aukščiausio komforto lygio apgyvendinimą ilgiems plaukiojimams. Interjeras itin palankiai įvertintas ir lyginamas su to meto prabangių viešbučių klasę atitinkančiais apartamentais. Tai visiškai funkcionali motorinė jachta.

BARREL siūlo jums patirti, ką reiškia gyventi tikro jūrinio laivybos pavyzdžio iš 70-ųjų – 80-ųjų metų stiliaus motorinėje jachtoje.  Pardavėjai ir pirkėjai visame pasaulyje vertino originalios „Storebro“ siūlomos jachtos specifikacijos pasirinkimus. Jų dėka motorinės jachtos interjeras kas kartą tobulėjo, kol pasiekė elegancijos viršūnę. Padovanokite sau tikro ir nesumeluoto jachtinio turizmo teikiamą prabangą nors vieną kartą gyvenime.

Originalios „Storebro“ siūlomos specifikacijos ir pasirinkimai. „Royal Cruiser 34“ – lankstinukas iš 1985 metų.

Gerai suplanuotas interjeras yra šio modelio išskirtinis bruožas. Pardavėjai ir klientai visame pasaulyje teikė pasiūlymus, kaip jį patobulinti.

APIE MOTORINĘ JACHTĄ BARREL

Išsaugotas paveldas

Prieš atplukdoma į Klaipėdą, jachta BARREL turėjo ankstesnį savininką iš Hamburgo. Kiekvieną vasarą nuo 1978 iki 2023 metų jachta praleisdavo begalę valandų supdamasi Šiaurės jūros, Elbės upės ir Baltijos jūros vandenyse. Mes archyvuose surinkome ankstesnių savininkų dokumentais patvirtintą istoriją ir sugalvojome unikalią viziją. Šiandien savo svečiams pristatome jachtą kaip užmirštą jūrinės istorijos perlą, kuris visu spindesiu vėl prisikelia ir atsiduoda jums.

Tarp savo amžininkių jachta BARREL išsiskiria aukščiausiu komforto lygiu. Už tai turime padėkoti Arne Jacobseno įkvėptiems ir įgyvendintiems dizaino sprendimams. Juk ne veltui prabangių laivų statyboje ištisus šimtmečius viešpatavo tikmedžio ir raudonmedžio kuriama jauki elegancija. Jau XX amžiaus viduryje laivų statyboje prasidėjo stiklo pluošto era, kuri nebeatpažįstamai visiems laikams pakeitė senąjį dizainą. Nors stiklo pluošto sprendimai suteikė laivų priežiūros praktiškumo, nauji laivai prarado klasikinį grožį ir savitą charakterį. Šiandien tikru medžiu bepuošiamos tik prestižinės jachtos, todėl turite nepakartojamą progą susipažinti su ilgaamže prabanga ir tikrųjų meistrų rankų darbu.

Motorinę jachtą BARREL mes visiškai restauravome ir šiame procese siekėme išsaugoti kuo daugiau originalių dalių bei detalių. Jūsų dėmesio laukia klasikinis jūrinis 70-ųjų Skandinavijos dizaino paveldas ir mūsų sukurtos nepakartojamos modernaus svečių aptarnavimo patirtys.

Antrasis savininkas švenčia įsigijimą, 1994 m.

Pirmos įgulos nariai kurie parplukdė ją iš Hamburgo uosto.

Pakrovimo darbai Lebos uoste (Lenkija) po variklio gedimo.

Interjero atnaujinimo darbai Klaipėdoje.

APIE MOTORINĘ JACHTĄ BARREL

BARREL ISTORIJA

2010 metais Janis Žekanis, Eliza Šubert, ir jų Veimaro paukštšunių veislės šuo, vardu Barrel, pradėjo naują gyvenimo etapą, skirtą Kuršių marių tyrinėjimui. Kelionės vandeniu tryse prasidėjo su motorine jachta. Vėliau kelionės tęsėsi pačių rankomis pasigamintomis kanojomis, o meilė marioms bei jūrai ir entuziazmas neišblėso. Tikriausiai tai meilės ir atsidavimo ištikimiems draugams istorija, todėl motorinė jachta buvo pavadinta būtent brangiojo šuns BARREL vardu. Savo naują svečių aptarnavimo pasiplaukiojant jachtoje verslą jie pavadino „Wet Weim Adventures“, kas reiškia „Drėgnojo Veimarėno nuotykiai“. Pasirodė, kad tai puikus derinys, nes paieškoję BARREL reikšmės apibrėžimo – rasite frazę „Mes plaukėm greitai ir be kontrolės“. Todėl ir šiandien laukiame jūsų nuostabioje jachtoje, kuria skriesime drauge per Baltijos jūros bangas.

First boat trip in Curonian lagoon aboard of m/y Senator.

Barrel, Janis & Eliza. Place of power. Baltic Sea.

Visiting Pervalka lighthouse for the first time.

Sekite mus Instagram

@barrel_my