Paslaugų teikimo taisyklės 

Atlikdami rezervaciją, patvirtinate esantis vyresnis nei 18 metų ir esate perskaitęs, supratęs bei priėmęs šias rezervacijos sąlygas. Rezervacija be tokio patvirtinimo yra negaliojanti. 

Motorinėje jachtoje gali apsistoti ne daugiau kaip keturi žmonės.

UOSTELIS
Nors jis miesto dalis – tai yra uždara, saugoma teritorija su griežtomis taisyklėmis. Patekimas čia galimas tik laivų savininkams arba jų svečiams. Prašome elgtis pagarbiai, nelipti į svetimus laivus, neliesti jų įrangos ir švartovų. Žvejoti nuo pontonų draudžiama.

PRIVATUMAS
Jo siekiame kuo daugiau.
Negalima kviesti svečių į uostelio teritoriją ar laivą.
Jei lauksite maisto kurjerio, pasitikite jį prie vartelių.

AVALYNĖ
Laivo denis pagamintas iš retos ir pakankamai minkštos tiko medienos, kuri dėl savo savybių puikiai tinka laivo deniui, bet nepritaikyta vaikščioti batais arba aukštakulniais. Prašome tiek laivo viduje, tiek lauko denyje nevaikščioti su batais.

VANDUO
Laivas turi ribotas vandens atsargas, tiek gėlo vandens, tiek nuotėkoms skirtą talpą. Vandenį prašome naudoti atsakingai. Valant dantis – užsukite čiaupą. Plaunant rankas ar indus – palikite tik būtiną vandens srovę, t.y. pilnai neatsukant čiaupo.

UGNIS
Tiek laivo viduje, tiek lauke, draudžiama rūkyti, deginti žvakes, naudotis griliumi arba kitais prietaisais, kurių veikimui būtina atvira liepsna.

TVARKA
Mes ją mėgstame, tikimės – Jūs taip pat!
Stalų paviršiai neatsparūs karščiui, prašome naudoti padėkliukus.
Laive stenkitės judėti lėtai, neskubant. Patariame nusiimti tokius papuošalus kaip apyrankės, kad netyčia jų nesugadintumėte.
Išeinant iš laivo įsitikinkite, kad uždarėte visus iliuminatorius.
Jei reikia daugiau vietos šiukšlėms,prašome naudoti naują šiukšlių maišą, o pripildytą-sandariai užrišti ir palikti jį ant maudymuisi skirto liepto laivagalyje.
Kambuze esanti orkaitė – skirta maisto pašildymui ir nesudėtingiems patiekalams gaminti.
Ačiū, kad nepaliekate nešvarių indų.
Informuokite, jei atsirado kokių gedimų.
Pageidautina, kad visi laive esantys daiktai- liktų savo vietose

Registracija: nuo 15 val. arba vėliau. Išsiregistravimas: iki 11 val. 

Dėl pačių svečių patogumo ir saugumo laive leidžiami būti tik užregistruotiems asmenims. Nepasikvieskite savo draugų.

Tik suaugusiems. Be vaikų ar kūdikių.

Gyvūnai neleidžiami. 

Deja, negalime kontroliuoti aplinkinio triukšmo, ypač vasaros savaitgaliais. 

Jachta yra nerūkymo zona tiek viduje, tiek lauke (išorinis denis), taip pat draudžiamos žvakės ir bet kokia atvira liepsna. 

Negalima vykdyti komercinių fotosesijų ir filmavimų be suderinimo.

Nedėkite karštų daiktų tiesiogiai ant stalo. 

Nežvejokite iš mūsų laivo ir uostelio pontonų.

Rezervacijai reikalingas pilnas išankstinis apmokėjimas. Pinigų grąžinimas nėra galimas.

Rezervacijos keitimo politika: Susisiekite su mumis, jei norite pakeisti datas arba perkelti rezervaciją kitam asmeniui. Galite pakeisti rezervacijos datą likus ne mažiau kaip 14 dienų iki atvykimo datos. Gausite el. kuponą, galiojantį 3 mėnesius, kuris gali būti panaudojamas kitai jūsų rezervacijai. Jei rezervacijos datą pakeisite arba atšauksite rezervaciją likus mažiau nei 14 dienų iki atvykimo datos, rezervacijos mokestis negrąžinamas. Tokiu atveju, galima pakeisti rezervacijos datas tik tuo atveju, jei jas užsakys kas nors kitas.

Jei internetinės rezervacijų sistemos programavimo klaida leidžia paslaugas parduoti nepagrįstai maža/aukšta kaina atsižvelgiant į paslaugų turinį, per 1 dieną nuo rezervacijos patvirtinimo jus informuosime ir paprašysime sumokėti visą kainą.

Rezervuodami sutinkate, kad jūsų duomenys bus naudojami rezervacijos procedūrai užbaigti vadovaujantis asmens duomenų apsaugos susitarimu, sudarytu 1997 m. rugsėjo 28 d.

Dovanų kuponas. Jūsų kuponas panaudojamas, kai užsisakote BARREL internetinėje svetainėje panaudodami kupone esantį unikalų kodą (slaptažodį). Viešnagė privalo prasidėti iki kupono galiojimo pabaigos. Atlikus užsakymą, dovanos vertė bus atimta iš mokėtinos sumos. Kuponas negrąžinamas ir negali būti visiškai arba iš dalies keičiamas pinigais, taip pat galioja tik vieną kartą. Griežtai draudžiama pratęsti jo galiojimo laiką.

Žala. Už jūsų ar jūsų svečių padarytą žalą atsakote (ir busite apmokestintas).

Prašome perduoti motorinę jachtą kuo artimesnės būklės, kurioje ją ir priemėte.

Prašome nedelsiant pranešti apie sukeltą žalą ir/ar neveikiančius įrenginius.

Nepalikite veikiančio šildymo prietaiso (Webasto) be priežiūros.

Jūs visiškai atsakingas už bet kokią žalą ir/arba sužalojimus, atsiradusius mūsų nuosavybėje jūsų apsistojimo metu.

Bet kokia nelegali ar netinkama veikla ar elgesys su kitais svečiais, savininkais ir nuosavybe yra pagrindas nedelsiant nutraukti šį susitarimą – galite būti paprašyti nedelsiant išsikraustyti. Pinigų grąžinimas ir pakartotina rezervacija bus negalima.